Choose your country or region

Deutschland

DE EN

España

ES EN

France

FR EN

Ireland

EN

Österreich

DE EN

Polska

PL EN

Schweiz / Suisse / Svizzera

DE FR IT EN

Sweden

SV EN

Global

EN

Please start typing to get suggestions.

Suggestions are being loaded.

Search suggestions

Product categories

Product suggestions

Technik podpory prodeje

O společnosti Bossard:

Společnost Bossard, jejíž centrála se nachází ve švýcarském městě Zug, zaujímá přední postavení na trhu spojovací techniky v Evropě, Severní Americe a Asii. Skupinu Bossard tvoří globální síť 83 podniků s celkem 2 500 zaměstnanci. Naše snaha vyniknout a důsledné prosazování inovací umožnily trvalý růst a úspěšné působení na trhu, které trvá již 190 let. Naše hlavní oblasti působnosti jsou prodej spojovacích prvků, aplikační inženýring zaměřený na optimalizaci výrobních a montážních procesů a řešení v oblasti logistiky, umožňující transformaci výrob v duchu Průmyslu 4.0.

Do našeho týmu v Brně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovní náplň:

  • Zpracovávání poptávek na speciální (výkresové) spojovací prvky (komunikace s nákupčími v AJ),
  • Komunikace se zákazníky ohledně poptávek/nabídek na speciální (výkresové) spojovací prvky,
  • Úprava a tvorba výkresové dokumentace speciálních spojovacích prvků,
  • Řešení zákaznických a dodavatelských reklamací (hlavním dodavatelem je mateřská společnost),
  • Interní technická podpora pracovníků zákaznického servisu a obchodních zástupců,
  • Interní podpora marketingu (občasné překlady z AJ, korektury překladů z AJ, apod.).

Požadavky:

  • Ukončené vysokoškolské - magisterské vzdělání strojního zaměření,
  • Výborná znalost českého jazyka,
  • Pokročilá znalost anglického jazyka,
  • Dobrá znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook),
  • Dobrá znalost AutoCAD, znalost 3D kreslících programů výhodou,
  • Zájem o obchod / orientace na výsledek,
  • Schopnost práce v týmu,
  • Ochota samostatně vyhledávat informace / učit se novým věcem,
  • Řidičský průkaz skupiny B,
  • Ochota příležitostně cestovat v rámci ČR a SR (v rámci interních školení apod. i mimo ČR).

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti s odpovídajícím ohodnocením,
  • Podrobné zaškolení do problematiky spojovacího materiálu a procesu reklamací,
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Benefity: Roční individuální bonus v závislosti na dosažených výsledcích, 5 týdnů dovolené, 2 sick-days za pololetí, Možnost práce z Home Office 2x týdně, Stravenkový paušál, Příspěvek na vzdělávání.

V případě zájmu posílejte svoje CV na info-bcz@bossard.com.