Choose your country or region

DA EN

Deutschland

DE EN

España

ES EN

France

FR EN

Ireland

EN

Österreich

DE EN

Polska

PL EN

Schweiz / Suisse / Svizzera

DE FR IT EN

Sweden

SV EN

Global

EN

Please start typing to get suggestions.

Website results

Suggestions are being loaded.

Product suggestions

Specjalista ds. Rozwoju Klienta

21.04.2022

Żyjemy w fascynującym świecie. Jesteśmy otoczeni przez niesamowite przedmioty, połączone za pomocą wkrętów, śrub i nakrętek. Bossard to więcej niż tylko biznes – to coś, czym nasza rodzina zajmuje się od siedmiu pokoleń. To nasza historia i dziedzictwo. Chcemy tworzyć klimat sprzyjający działaniu i zmianie. Zależy nam, aby pracownicy odnosili sukcesy i doceniamy ich zaangażowanie w osiąganie założonych rezultatów.

Oferujemy szeroki zakres możliwości rozwoju kariery oraz wykorzystania i poszerzenia swoich umiejętności w dynamicznym międzynarodowym środowisku biznesowym. Zatrudniamy ponad 2700 pracowników w 84 lokalizacjach w 32 krajach na całym świecie. Doceniamy oraz promujemy różnorodność, kreatywność, niezależność i profesjonalizm.

W ramach rozbudowy zespołu sprzedażowego KVT-Fastening w Polsce (spółki należącej do Grupy Bossard), poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca na pełen etat w biurze w Radomiu i częściowo zdalnie

Kogo szukamy

Osoby oferującej wysoki poziom bieżącej obsługi Klienta: wycen, zamówień, konsultacji technicznych, itp. przy jednoczesnym proaktywnym rozwijaniu istniejącego biznesu, skoncentrowanym na potrzebach Klienta.

Co oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia z pakietem benefitów pracowniczych
  • Interesującą i satysfakcjonującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Sprzyjające warunki do rozwoju osobistego i zawodowego (szkolenia techniczne, językowe, personalne)
  • Kolaboracyjny charakter pracy w doświadczonym zespole o płaskiej strukturze
  • Nowoczesne i ergonomiczne miejsce pracy z możliwością pracy hybrydowej

Twoje zadania

  • Identyfikowanie i szybkie reagowanie na potrzeby Klientów, zarówno w celu rozwoju relacji jak i biznesu
  • Pełnienie roli opiekuna i pierwszego kontaktu Klienta
  • Dostarczanie rozwiązań produktowych, inżynieryjnych i logistycznych w celu zwiększania wolumenów sprzedażowych
  • Analiza i poszukiwanie nowych możliwości rozbudowy współpracy z Klientem
  • Proaktywne działania następcze po przesyłaniu ofert w celu pozyskiwania nowych zamówień
  • Okazjonalne wizyty u Klienta służące analizie współpracy
  • Przetwarzanie zapytań ofertowych i ofert w systemie ERP oraz danych Klienta w systemie CRM

Twój profil

  • Pasja pomagania innym i dążenie do zapewnienia wyjątkowej obsługi Klienta
  • Dynamiczny charakter z rozwiniętymi umiejętnościami społecznymi i proaktywną postawą
  • Techniczne i handlowe rozumienie sprzedaży konsultacyjnej, opartej na budowaniu wartości
  • Wysoka automotywacja i zorientowanie na wyniki
  • Duża elastyczność i zaangażowanie, gotowość do działania
  • Samodzielność w wyznaczaniu celów
  • Uczciwość i lojalność
  • Doświadczenie praktyczne w pracy z systemami ERP i CRM, takimi jak SAP czy Dynamics 365
  • Mile widziane doświadczenie w branżach pokrewnych, jak: kolejowa, maszynowa czy samochodowa
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Jesteś zainteresowany dołączeniem do zwycięskiego zespołu? Wyślij nam swoje CV (w języku polskim i angielskim) na adres bossard@poland.com.